Koinonia Jan Chrzciciel

Kurs Filip

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 16.12.2017 - 17.12.2017
Całodniowe

Lokalizacja
Oaza Koinonii Jan Chrzciciel w Nowym Radzicu

Kategorie


Osobiste spotkanie jest zawsze lepsze od opowieści, a nowa jakość życia – od marzeń o zmianie. Właśnie dlatego spragnionych prawdziwego spotkania i czegoś nowego w życiu zapraszamy do udziału w tym weekendowym doświadczeniu. A może wiesz o kimś, kto czegoś takiego potrzebuje? Zaproś go!
Kurs Filip prowadzi do spotkania ze zmartwychwstałym Panem, od którego otrzymujemy nowe życie. Miłość, wolność, przyjaźń – wszyscy tego szukamy. I to wszystko możemy odnaleźć w Jezusie.

Kurs Filip został stworzony w 1990 roku przez ojca Ricardo Argañaraza, założyciela Koinonii Jan Chrzciciel, celem odnowienia doświadczenia osobistego spotkania z Jezusem w członkach tej wspólnoty. Skierowany jest do wszystkich, ale szczególnie do osób, które jeszcze nie spotkały Pana Jezusa.

– Dzisiaj, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, zachodzi potrzeba, aby każdy przeżył osobiste spotkanie z Jezusem w Duchu Świętym i otworzył się na wspólnotową przyjaźń – mówi o. Ricardo. Ten kurs nazwałem „Filip”, na pamiątkę bohatera ósmego rozdziału Dziejów Apostolskich, który głosił Chrystusa tłumom, uważnie i ze skupieniem słuchającym jego słów (por. Dz 8,5-6).
Daj się pochwycić mocy Ducha Świętego, który jest pierwszym Ewangelizatorem – dodaje nasz założyciel.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Oaza w Nowym Radzicu –
te.: +48817577660 i +48697132161
e-mail: radzic@koinoniagb.pl

%d bloggers like this: